Meta tags quick (7.x-2.9) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Path
sr: Путања

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Select language
sr: Изаберите језик
