Meta tags quick (7.x-2.9) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Edit language
ug: تىلنى تەھرىرلەش
