Meta tags quick (7.x-2.9) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Path
be: Сцежка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Create
be: Стварыць

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: General
be: Агульны

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Text field
be: Текставае поле

en: Attach
be: Дадаць

en: Text area
be: Тэкставая вобласць

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: The maximum length of the field in characters.
be: Максімальная даўжыня поля ў сімвалах.

en: Edit language
be: Рэдагаваць мову
