Meta tags quick (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: Path
gl: Ruta

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Create
gl: Crear

en: Global settings
gl: Configuración global

en: General
gl: Xeral

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Convert
gl: Convertir

en: Attach
gl: Adxuntar

en: day(s)
gl: día(s)

en: Text area
gl: Área de texto

en: Abstract
gl: Abstracto

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
gl: %name: o valor non pode ter máis de %max carácteres.

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: The maximum length of the field in characters.
gl: A lonxitude máxima do campo en carácteres.

en: Edit language
gl: Editar idioma

en: Select language
gl: Selección de idioma
