Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: no
bo: མིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།
