Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: yes
cs: ano

en: Save
cs: Uložit

en: no
cs: ne

en: Fields
cs: Pole

en: Please select
cs: Prosím vyberte
