Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: yes
da: ja

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: no
da: nej

en: Fields
da: Felter

en: Please select
da: Vælg venligst
