Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: yes
el: ναι

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: no
el: όχι

en: Fields
el: Πεδία
