Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: yes
eu: bai

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: no
eu: ez

en: Fields
eu: Eremuak
