Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: yes
fa: بله

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: no
fa: خیر

en: Fields
fa: فیلدها

en: Please select
fa: لطفا انتخاب کنید
