Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: yes
gl: si

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: no
gl: non

en: Fields
gl: Campos

en: Please select
gl: Selección múltiple
