Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: yes
hr: da

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: no
hr: ne

en: Fields
hr: Polja

en: Please select
hr: Molimo odaberite
