Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: yes
hu: igen

en: Save
hu: Mentés

en: no
hu: nem

en: Fields
hu: Mezők

en: Please select
hu: Választás szükséges
