Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: yes
nl: ja

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: no
nl: nee

en: Fields
nl: Velden

en: Please select
nl: Maak een keuze
