Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: yes
ru: да

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: no
ru: нет

en: Fields
ru: Поля

en: Please select
ru: Пожалуйста, выберите
