Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: yes
sk: áno

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: no
sk: nie

en: Fields
sk: Polia

en: Please select
sk: Prosím vyberte si
