Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: yes
sv: ja

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: no
sv: nej

en: Fields
sv: Fält

en: Please select
sv: Vänligen välj
