Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: yes
tr: evet

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: no
tr: hayır

en: Fields
tr: Alanlar

en: Please select
tr: Lütfen seçiniz
