Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: yes
uk: так

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: no
uk: ні

en: Fields
uk: Поля

en: Please select
uk: Будь ласка, зробіть вибір
