Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: yes
ca: sí

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Fields
ca: Camps

en: Please select
ca: Seleccioneu
