Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: yes
cy: ie

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: no
cy: na

en: Fields
cy: Meysydd

en: Please select
cy: Dewiswch
