Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: yes
et: jah

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: no
et: ei

en: Fields
et: Väljad

en: Please select
et: Palun vali
