Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: yes
fr: oui

en: Import
fr: Importer

en: Save
fr: Enregistrer

en: no
fr: non

en: Fields
fr: Champs

en: Please select
fr: Veuillez sélectionner
