Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: yes
id: ya

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: no
id: tidak

en: Fields
id: Bidang isian

en: Please select
id: Silahkan pilih
