Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: yes
is: já

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: no
is: nei

en: Fields
is: Svæði

en: Please select
is: Veljið
