Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: yes
jv: ya

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: no
jv: ora

en: Fields
jv: Field
