Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: yes
lt: taip

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: no
lt: ne

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti
