Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: yes
pt: sim

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Salvar

en: no
pt: não

en: Fields
pt: Campos

en: Please select
pt: Selecione...
