Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: yes
ar: نعم

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: no
ar: لا

en: Fields
ar: الحقول
