Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: yes
az: bəli

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: no
az: yox

en: Fields
az: Sahələr
