Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: yes
de: Ja

en: Import
de: Importieren

en: Save
de: Speichern

en: no
de: Nein

en: Fields
de: Felder

en: Please select
de: Bitte auswählen

en: Field
de: Feld
