Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: yes
es: sí

en: Import
es: Importar

en: Save
es: Guardar

en: Fields
es: Campos

en: Please select
es: Seleccione por favor
