Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: no
fi: ei

en: Fields
fi: Kentät

en: Please select
fi: Valitse
