Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: yes
he: סוגים

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: no
he: לא

en: Fields
he: שדות

en: Please select
he: נא לבחור
