Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: yes
hi: हां

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: no
hi: नहीं

en: Fields
hi: क्षेत्र
