Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: yes
it: sì

en: Import
it: Importa

en: Save
it: Salva

en: Fields
it: Campi

en: Please select
it: Per favore selezionare
