Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: yes
ja: はい

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: no
ja: いいえ

en: Fields
ja: フィールド

en: Please select
ja: 選択してください
