Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: yes
lv: jā

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: no
lv: nē

en: Fields
lv: Lauki

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties
