Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: yes
nn: ja

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: no
nn: nei

en: Fields
nn: Felt
