Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: yes
oc: òc

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: no
oc: non

en: Fields
oc: Camps
