Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: yes
pl: tak

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: no
pl: nie

en: Fields
pl: Pola

en: Please select
pl: Wybierz
