Metis (VG Wort integration) (7.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: yes
vi: có

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: no
vi: không

en: Fields
vi: Các trường

en: Please select
vi: Vui lòng chọn
