Metro Zymphonies Theme (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ
