Metro Zymphonies Theme (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Comments
fr: Commentaires

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Theme Settings
fr: Paramètres de thème

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Designed by
fr: Conçu par

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Secondary menu
fr: Menu secondaire

en: Color Scheme
fr: Schéma de couleur
