Metro Zymphonies Theme (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Comments
uk: Коментарі

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Color Scheme
uk: Схема кольорів

en: Pinterest URL
uk: URL мережі Pinterest
