Metropolis (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Register
cs: Registrovat

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Submitted by !username on !datetime.
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: published by !username on !datetime
cs: Zveřejnil(a) !username v !datetime
