Metropolis (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Help
cy: Cymorth

en: Footer
cy: Troedyn

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
