Metropolis (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Help
hi: मदद

en: Footer
hi: पादलेख

en: Logout
hi: लॉग आउट

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Content top
hi: विषय सूची - ऊपर

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: published by !username on !datetime
hi: !username द्वारा प्रकाशित  !datetime पर
