Metropolis (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Register
id: Daftar

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Main content
id: Konten utama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: published by !username on !datetime
id: dipublikasikan oleh !username pada !datetime
