Metropolis (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Help
ka: დახმარება

en: Logout
ka: გამოსვლა
